Kliniekleerlingen

Leerlingen die opgenomen zijn bij Triversum volgen voor de duur van de opname onderwijs bij De Spinaker. Er zijn twee klassen voor leerlingen van de afdelingen Klinische Psychotherapie (KP), de Jeugdklinieken Westkust (WK) en Noordkust (NK) en Diagnostiek & Advies (D&A). Leerlingen hebben een rooster dat aansluit op het programma van Triversum. 
Voor leerlingen van de afdeling Langdurige Begeleiding Jongeren (LBJ) is er een plek in één van de klassen binnen de drie uitstroomprofielen 
Leerlingen die, ten tijde van opname bij Triversum, al onderwijs volgen bij De Spinaker blijven meestal in hun eigen klas.


Rooster leerlingen Klinische Psychotherapie

Maandag 08.30 -11.30 uur
Dinsdag 08.30 -11.30 uur
Woensdag 08.30 -11.30 uur
Donderdag 13.00 -14.30 uur

Rooster leerlingen Noordkust en Westkust

Maandag 08.30 -14.30 uur
Dinsdag 08.30 -14.30 uur
Woensdag 08.30 -14.30 uur
Donderdag 08.30 -14.30 uur
Vrijdag 08.30 -12.15 uur

Rooster leerlingen Diagnostiek & Advies

Maandag 08.30 -14.30 uur
Dinsdag 08.30 -12:15 uur
Woensdag 08.30 -14:30 uur
Donderdag 08.30 -14.30 uur
Vrijdag 08.30 -12.15 uur

Medewerkers 

Laura Parisi teamleider  l.parisi@ronduitonderwijs.nl
Liset Visser teamleider  lgb.visser@ronduitonderwijs.nl
Bianca Hoekstra    ondersteuningscoordinator b.hoekstra@ronduitonderwijs.nl
Wendela Balk orthopedagoog w.balk@ronduitonderwijs.nl
Anita de Graaf mentor NK/WK/KP  a.degraaf@ronduitonderwijs.nl
Marja Dekkers mentor NK/WK/KP m.dekkers@ronduitonderwijs.nl
Rita Zuidhoek mentor NK/WK/KP r.zuidhoek@ronduitonderwijs.nl
Roos Flier mentor D&A/WK r.flier@ronduitonderwijs.nl
Cynthia Pronk mentor D&A/WK c.pronk@ronduitonderwijs.nl

Na ontslag
Als een leerling na ontslag bij Triversum niet terug kan naar zijn/haar school van herkomst, dan wordt deze leerling overgedragen aan het Samenwerkingsverband waarin de school van herkomst participeert.