Medewerkers

Algemeen

   

Jan Zijp

algemeen directeur (interim)

directiedespinaker@ronduitonderwijs.nl

Margot Beentjes

directeur VSO Alkmaar

m.beentjes@ronduitonderwijs.nl

Wendela Balk

orthopedagoog VO + AT

w.balk@ronduitonderwijs.nl

Annemarijn Zijp

orthopedagoog DB en kliniekleerlingen a.zijp@ronduitonderwijs.nl
André de Groot

maatschappelijk werker

a.degroot@ronduitonderwijs.nl

Patrick Verwindt

decaan coördinator staatsexamens p.verwindt@ronduitonderwijs.nl

Normen Bouhuis     

ICT-coördinator n.bouhuis@ronduitonderwijs.nl

Carla Bolderheij

management assistent

c.bolderheij@ronduitonderwijs.nl

Kitty Lengers

management assistent

k.lengers@ronduitonderwijs.nl

Linda Laan

management assistent

l.laan@ronduitonderwijs.nl

Rianne Hoeve

management assistent r.hoeve@ronduitonderwijs.nl

Peter de Wit

conciërge

p.dewit@ronduitonderwijs.nl

Jesus Serrano

conciërge

j.serrano@ronduitonderwijs.nl

 

Vakdocenten

 

 

Tineke Poelstra

docent beeldende vorming en techniek

t.poelstra@ronduitonderwijs.nl

Tanja van der Sluis   

docent beeldende vorming en tekenen   

t.vandersluis@ronduitonderwijs.nl

Marcel Rispens

docent techniek

m.rispens@ronduitonderwijs.nl

Pascal Kolle

docent techniek (vervanger) p.kolle@ronduitonderwijs.nl

Ben Gagliardi

docent catering, Chef Restaurant Nr7

b.gagliardi@ronduitonderwijs.nl

Eva Dalenberg

docent consumptief

e.dalenberg@ronduitonderwijs.nl

Mello Sichterman

docent consumptief (vervanger)

m.sichterman@ronduitonderwijs.nl

Henk Pannekoek   

docent Horeca, Gastheer Restaurant Nr7   

h.pannekoek@ronduitonderwijs.nl

Bart Breetveld

docent lichamelijke opvoeding

b.breetveld@ronduitonderwijs.nl

Stan Rupert

docent lichamelijke opvoeding

s.rupert@ronduitonderwijs.nl

Marja Dekkers

docent wiskunde en biologie m.dekkers@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Arbeid (AT)

 

 

Kris Groentjes

teamleider AT + DB

k.groentjes@ronduitonderwijs.nl

Jeanette Carati

ondersteuningscoördinator  (OCO)

j.carati@ronduitonderwijs.nl

Esther Wokke

mentor BB/BK 1a,
vakdocent omgangskunde

e.wokke@ronduitonderwijs.nl

Linda Dekker

mentor BB/BK 1a

l.dekker@ronduitonderwijs.nl

Joke de Haan

mentor BB/BK 1b j.dehaan@ronduitonderwijs.nl

Karola Hopman

mentor BB/BK 2e leerjaar

k.hopman@ronduitonderwijs.nl

Lorna Buter

mentor BB/BK 2e leerjaar

l.buter@ronduitonderwijs.nl

Roel Oomes

mentor BB/BK 2e leerjaar

r.oomes@ronduitonderwijs.nl

Chiel van de Geer

mentor BB/BK 3e leerjaar, 
stagecoördinator

c.vandegeer@ronduitonderwijs.nl

Normen Bouhuis

switchmedewerker AT

n.bouhuis@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling Dagbesteding (DB) en Individuele Trajecten (IT)

Kris Groentjes

teamleider 

k.groentjes@ronduitonderwijs.nl 

Bianca Hoekstra

ondersteuningscoördinator (OCO)

b.hoekstra@ronduitonderwijs.nl

Anita de Graaf

mentor DB regulier leerjaar 1+2 a.degraaf@ronduitonderwijs.nl

Jadwiga Doodeman

mentor DB regulier leerjaar 1+2 j.doodeman@ronduitonderwijs.nl

Simone Essing

mentor DB regulier leerjaar 3+4,

stagecoördinator

s.essing@ronduitonderwijs.nl

Ger Brouwer  

mentor DB regulier leerjaar 3+4          g.brouwer@ronduitonderwijs.nl

Raymond Woestenburg    

mentor DB plus, IVIO@school

r.woestenburg@ronduitonderwijs.nl

Roxane van Baarle     

mentor DB speciaal 

 r.vanbaarle@ronduitonderwijs.nl

Jeroen Zondervan

mentor I-traject/ Talentklas

j.zondervan@ronduitonderwijs.nl

Rosan Koning

switchmedewerker

r.koning@ronduitonderwijs.nl

 

Afdeling vervolgonderwijs (VO)

 

Laura Parisi

teamleider VO

     l.parisi@ronduitonderwijs.nl

Liset Visser

teamleider VO                                 

   lgb.visser@ronduitonderwijs.nl

Viola Vlietstra

ondersteuningscoördinator (OCO)    

v.vlietstra@ronduitonderwijs.nl

Marjolein Pepping

mentor TL/Havo 1e leerjaar (VO 1a), vakdocent wiskunde

m.pepping@ronduitonderwijs.nl

Simone Lavrijsen

mentor TL 3e leerjaar (VO 3a) vakdocent biologie en studievaardigheden

s.lavrijsen@ronduitonderwijs.nl

Sieta Smit mentor TL 2e leerjaar (VO 2a) vakdocent Nederlands  s.smit-boonstra@ronduitonderwijs.nl
Simone Rademaker mentor TL 3e leerjaar (VO 3b) vakdocent economie

s.rademaker@ronduitonderwijs.nl

Wim Jacobs

mentor TL 4e leerjaar (VO 4b) vakdocent Engels

w.jacobs@ronduitonderwijs.nl

Trees Balder

mentor TL 4e leerjaar (VO 4a) vakdocent geschiedenis en aardrijkskunde

t.balder@ronduitonderwijs.nl

Ger Brouwer  

stagecoördinator
vakdocent Nederlands
g.brouwer@ronduitonderwijs.nl

Patrick Verwindt

schaduwmentor VO, vakdocent 
geschiedenis,aardrijkskunde en maatschappijleer

p.verwindt@ronduitonderwijs.nl

Renske Min

switchmedewerker VO

r.min@ronduitonderwijs.nl

 

Klas Kliniek leerlingen (Triversum)

 

Laura Parisi

teamleider 

l.parisi@ronduitonderwijs.nl

Liset Visser

teamleider 

lgb.visser@ronduitonderwijs.nl

Bianca Hoekstra

ondersteuningscoördinator b.hoekstra@ronduitonderwijs.nl

Roos Flier

mentor kliniekleerlingen r.flier@ronduitonderwijs.nl

Cynthia Pronk

mentor kliniekleerlingen c.pronk@ronduitonderwijs.nl